Anasayfa Offline Mecralar AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık Hava Reklamları

Ajans Bilge Açık Hava Reklamları

Firmaların en çok kullandığı reklam modellerinden biri de Açık Hava Reklamlarıdır.

Açık Hava Reklam Modelleri

Hedef kitlenin kolayca fark edebileceği, akılda kalıcı yöntemlerle ulaşılan bu reklam modelinde bilboard, bigboard, megaboard, banner, otobüs durağı reklamları, üç boyutlu ve iki boyutlu tabelalar ve totemler, çatı reklamları, çatı üstü reklam panoları, ATM kabini reklam uygulamaları, banner, bina giydirme uygulamaları, hareketli ve yanıp sönebilen reklamlar, ışıklı panolar/levhalar/tabelalar, yere monte reklam panoları, kabinli reklam panoları, cam üzerine uygulanan grafikler, çift taraflı panolar, çok yüzlü panolar, duvar/alın reklamları, kiosk köpük reklamlar, kule reklamları, LED ekranlı reklamlar, neon reklamlar, pencere reklamları, poster panelleri, taşıt giydirme uygulamaları, vinil üzerine baskılanan ve sergilenen reklamlar, yer grafikleri, yönlendirme panoları ve levhaları, zeplin ve balon reklamlar gibi açık havada geniş halk kitlelerine mesajı ulaştıracak yöntemler kullanılmaktadır.

Ajans Bilge olarak her türlü açık hava reklamında firmalara hizmet vermekteyiz. Markanızın görünen yüzünü en ilgi çekici şekle getiriyor ve en önemli reklam mecralarından biri olan açık havayı kusursuz kullanıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.