Anasayfa Online Mecralar SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya

Ajans Bilge Sosyal Medya

Kişilerin internet üzerinden birbiriyle bağlantılar kurup diyaloglara girdiği, paylaşımlar yaptığı dijital mecralara Sosyal Medya olarak adlandırılıyor.

Sosyal Medya Neden Önemli

Günümüzde internet kullanıcılarının, zamanlarının büyük bir kısmını sosyal medya olarak tabir edilen Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin ve Tiktok gibi mecralarda geçirdiği gerçeğini düşünürsek, bu mecraların isminizi duyurmak için kusursuz bir reklam aracı olduğunu söyleyebiliriz. 2019 verilerine göre; Türkiye'de insanlar her gün 7 saat 15 dakikasını internette geçirirken, bu sürenin 2 saat 46 dakikasını ise sosyal medya oluşturuyor.

Sosyal Medyada Neler Yapıyoruz?

Ajans Bilge olarak Adana merkezli ofisimizden firma veya markanızın yerel veya Türkiye geneli sosyal medya reklamlarını yapıp, sosyal medya hesap yönetimi ile kurumsal imajınızı doğru bir şekilde oluşturuyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.