Anasayfa ONLINE MECRALAR

Online Mecralar

İnternetin günümüz dünyasında kaçırılamayacak bir fırsat olduğunu biliyoruz. Ülkemizde de kullanım oranları oldukça yükselen online mecralarla iş dünyasının dijitalde ismini duyurması gerektiği kanaatindeyiz. Bu durum, tüketici davranışlarını da büyük oranda etkilerken, 2019 yılında dijital reklamlar bir önceki yıla göre yüzde 19 oranında artarak 2 milyar 940 milyon TL'ye yükselerek reklam sektöründe hızla ilerlemekte. Dijital reklamlarda ilk sırayı Google alırken, O'nu Sosyal Medya (Facebook, Instagram vb.) ve sahibinden.com gibi mecralar izliyor.

Ajans Bilge olarak Google ADS, SEO, Sosyal Medya Reklamları, Sosyal Medya Yönetimi, sahibinden.com ve web sitesi tasarımı gibi online mecralarda profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte en hızlı ve verimli çözümler sunuyoruz. Markanızı bize emanet edin, arkanıza yaslanın ve internet reklamları ile yükselişinizi seyredin.

Google

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, çevrim içi bilgi dağıtımı, reklam teknolojileri ve arama motorları noktasında da en önde gelen firma.

içeriği görüntüle

Sosyal Medya

Kişilerin internet üzerinden birbiriyle bağlantılar kurup diyaloglara girdiği, paylaşımlar yaptığı dijital mecralara Sosyal Medya denilmektedir.

içeriği görüntüle

Sahibinden.com

Geleneksel pazarlama yöntemleri artık yavaş yavaş yerini dijitale bırakmaya başladı.

içeriği görüntüle

Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal firmanız veya markanızın online ortamda dikkat çekici bir şekilde yer alabilmesi için web

içeriği görüntüle

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.