Anasayfa Online Mecralar Google GOOGLE ADS

Google Ads

Ajans Bilge Google Ads

İnternet'in en çok kullanılan firması olan Google'nin arama sonuçlarında, YouTube'de veya iş ortağı sitelerde firmanızın reklamlarını göstermenizi sağlayan online pazarlama aracıdır. Google reklamları, dijital sistemde en çok kullanılan reklam mecrası. Sonuçlarının ölçümlenebilmesi ve sadece aldığınız tıklamak için ücret ödüyor olmanız nedeniyle ön plana çıkan Google ADS (Adwords)'nin etkinliği dijital reklam sektöründe her geçen gün artıyor.

Ajans Bilge olarak biz de Google'da doğru stratejiler izleyip rakip analizleri ve doğru bütçelemeler yaparak firma ve ürünlerinizin satışlarını artırıyoruz. Google'da markanızın üst sıralarda görünmesini sağlıyor ve dikkat çekici reklamlar hazırlıyoruz. Ajans Bilge olarak profesyonel ekibimizle GOOGLE ADS hizmeti veriyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.