Anasayfa Kurumsal Hizmetler KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik

Ajans Bilge Kurumsal Kimlik

Bir kurum, firma veya işletmenin şirket içi ve dışındaki duruşu, davranışı ve imajı gibi kavramlarını, kendini temsil etme biçimlerinin tümüne kurumsal kimlik denilmektedir. Kurumsal kimlik; kurum, firma veya işletmenin markalaşma sürecine katkı sağlar.

Kurumsal Kimlik Hizmetlerimiz

Ajans Bilge olarak bir firma veya kurumun logo tasarımından her türlü basılı antetli kağıt, kartvizit, bloknot, dosya, fatura ve makbuz gibi muhasebe belgeleri, haberleşme formları, üniforma ve dijital materyaller gibi logonun, firma isminin ve sloganın bulunduğu malzemelere yönelik çalışmaların yapılması, ofis içinin belirlenen kurumsal kimlik çerçevesinde oluşturulması, kurumun dışa yönelik tanıtımı, reklam çalışmaları ve imajının oluşturulması gibi her türlü kurumsal kimlik çalışmalarını yapıyoruz. Sektörünüze ve markanıza göre, kreatif kurumsal kimlik çalışmalarıyla markanıza kimlik kazandırıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.