Anasayfa Online Mecralar Google SEO

Seo

Ajans Bilge Seo

İnternetin en büyük arama motoru olan Google'da anahtar kelime araması yapılırken firmanızın üst sıralarda görünmesi amacıyla düzenlenen Arama Motoru Optimizasyonu'na SEO (Search Engine Optimization) denilmektedir. Bu sistemde arama motorlarının sitenizi daha iyi tanımaları için optimizasyonlar yapılır.

SEO'da mantık olarak Google robotları sitenizde bulunan sayfaları tararken arama motoruna uygun düzenlenip düzenlenmediğini araştırır. Uygun bir optimizasyon yapılmış ve isabetli anahtar kelimeler tespit edilmişse sitenizi zamanla aramalarda üst sıralara çıkarmaya başlar.

Ajans Bilge olarak biz, SEO çalışması kapsamında öncelikle sitenizin analizini yapıyor, hem mobil hem de web tarayıcılarda site açılış hızınızı artıyor, ardından rakip, sektör ve anahtar kelimelerini seçtikten sonra sitenizin uyumu ve dış bağlantı (backlink) ayarlarını düzelterek web sitenizi aramalarda üst sıralara taşıyoruz. Markanıza sektörünüze en uygun SEO çalışmaları yaparak sizi görünür kılıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.