Anasayfa Online Mecralar GOOGLE

Google

Ajans Bilge Google

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google'un çevrim içi bilgi dağıtımı, reklam teknolojileri ve arama motorları noktasında da en önde gelen firma olduğu yadsınamaz bir gerçek.

Google Neden Önemli?

Google, global kullanım oranlarına bakıldığında arama motorları arasında açık ara zirvede yerini koruyor. 2020 arama motoru kullanım oranlarına bakıldığında Google, %92'lik bir pazar payına sahip. Türkiye'de de bu oran %90'lar seviyesinde bulunuyor. Web sitelerinizi Google üzerinden görüntüleyen kullanıcılara Google'nin kuralları çerçevesinde optimizasyonlar yapmak gerekiyor. Online reklam ve Haritalar üzerinde marka veya işletmeniniz daha fazla görünürlük elde etmesi için Google ADS ve Google My Business kullanılabilecek en etkili araçlardandır.

Google'da Neler Yapıyoruz?

Marka veya işletmenizi Google'da arama yapan potansiyel müşterilere gösterebilmek için Google ADS (Adwords)'de doğru anahtar kelimelerin tespitini, Google ADS aracılığıyla hedef kitlenizi sitenize çekebilmek için bütün etkili optimizasyonları, işletmenizi yerel aramalarda ön plana çıkarmak için Benim İşletmem ve Harita Yönetimi bilgilerinin girilmesi ve sitenize daha fazla ziyaretçi çekilebilmesi amacıyla etkili SEO çalışmaları yapıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.