Anasayfa Kurumsal Hizmetler Grafik Tasarım BANNER TASARIMI

Banner Tasarımı

Ajans Bilge Banner

Firma veya markanızın reklam veya tanıtımı amacıyla web sitelerinin içerisine yerleştirilen reklam öğesine banner denilir. Banner, kendi web sitenizin yanında ilgi duyduğunuz müşteri kitlesi veya takip edicisi bulunan başka bir web sitesine belirli bir ücret karşılığında yerleştirilebilir. Böylece hedef kitlenizdeki insanlar o siteye girdiklerinde reklamlarınız vasıtasıyla onlara görünür olursunuz.

Banner Tasarımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banner tasarımı yaparken en çok dikkat edilmesi gereken şey ölçülendirme ve bannerin konulacağı konumdur. Reklamlarınızı ölçülendirme yaparken Google ADS'nin kabul ettiği boyutlarda şekillendirmeniz önemli bir noktadır. Banner yapılırken; dosya boyutunun küçük tutulmasına, sade tasarım ve okunaklı fontlara, tek bir mesajın olmasına dikkat edilmelidir.

Ajans Bilge olarak alanında profesyonel ekibimizle birlikte firmanızı hedef kitleniz ile buluşturacak en etkili ve görsel banner çalışmalarınızı Google ADS'nin kabul ettiği boyutlarda şekillendirerek geri dönüşüm oranını artırıyoruz. Google ADS aracılığı ile, hazırladığımız en dikkat çekici bannerleri yayınlıyor ve sizi potansiyel müşteriye ulaştırıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.