Anasayfa Kurumsal Hizmetler SATIN ALMA VE MEDYA PLANLAMA

Satın Alma ve Medya Planlama

Ajans Bilge Satın Alma ve Medya Planlama

Satın Alma ve Medya Planlaması, ürün veya markanıza ait reklam kampanyasının ne zaman ve hangi mecradan en verimli şekilde yayınlanacağına yönelik yapılan çalışmaların tümüdür.

Satın Alma ve Medya Planlamasının Amacı

Medya planlamasının amacı, en doğru tüketiciye, en ekonomik bütçe ile en doğru kanallardan en etkili biçimde reklamları gösterip geri dönüşüm oranını artırmaktır.

Satın Alma ve Medya Planlama Hizmeti

Ajans Bilge olarak firma veya markanızın reklam kampanyasında en verimli ve etkili medya planlamanızı yaptıktan sonra en sıkı pazarlıklı, en doğru vadeli, en isabetli medya satın alma aşamalarınızı ürününüz için doğru bir şekilde yönetiyor, satışlarınızı artırarak firmanızın kâr oranlarını artırıyoruz. Bilge Ajans güvencesiyle markanızın medya planlamasını en etkili yöntemlerle ve profesyonel ekibimizle hazırlıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.