Anasayfa Kurumsal HAKKIMIZDA

Ajans Bilge Hakkımızda

Ajans Bilge Kurumsal

2007 yılında Serap Tatlı ve Bilge Canbaz tarafından ünlü sanatçıları Adanalılarla buluşturup, konserler vermek üzere yola çıktık.

Ajans Bilge'nin organizasyon ve reklamcılık hizmetleri, birçok sanatçının menajerliğini yapan Şen Ajans'ın sahibi Haluk Şentürk ile yolumuzun kesişmesi sonrası ünlü sanatçıları Adana'da sahneye çıkararak başladı.

Ajans Bilge olarak ilk konserimizi 2007 yılında ünlü sanatçı Yıldız Tilbe ile düzenleyerek konserler maratonuna başladık. Özellikle 2012 yılında yıllardır Adana'ya gelmeyen Türk müziğinin divası Bülent Ersoy'u Adanalılarla buluşturarak sektördeki tanınırlığımızı artırdık. Haluk Şentürk ile tanışmamız, Ajan Bilge açısından bir dönüm noktası oldu. Daha sonra Şen Ajans ile birlikte çok sayıda sanatçıyı Adana'ya getirerek Adana'da ilkleri yaşattık.

2014 yılından sonra ise gelen talepler üzerine firmaların başta açık hava reklamları olmak üzere her türlü reklam faaliyeti, tanıtım, promosyon ve matbaa baskı işlerine yönelerek faaliyetlerimizi çeşitlendirdik.

2017 yılından itibaren de firma ve kuruluşların matbaa işlerini ortaklarımızla birlikte yüklenip, her türlü yazılı basım işini en modern sistemler ve makineler ile yapmaya başladık.

2017 yılında Antalya Belek'te Granada Luxury Belek Oteli'nin açılışında ünlü pop sanatçısı Hadise'yi Ajans Bilge olarak sahneye çıkararak Adana'yı en güzel şekilde temsil ettik.

Hayatın her geçen gün dijitale kayması üzerine 2020 yılının başında faaliyetlerimize Online Reklamcılık'ı da ekleme kararı alarak, alanında uzman ve profesyonel personellerimizle firmaların dijital reklam kampanyalarını yürütmeye başladık. Bu noktada Google ADS, Sosyal Medya Reklamcılığı ve Yönetimi, SEO çalışmaları, web sitesi tasarımı, sahibinden.com reklam çalışmalarını en verimli ve geri dönüşümü yüksek kampanyalarla yapıyoruz.

Ajans Bilge olarak organizasyon ve reklamcılık çalışmalarının yanı sıra firmaların kurumsal kimliğini de oluşturuyoruz. Bu kapsamda profesyonel personellerimizle logo oluşumundan firmaların yazılı her türlü evraklarının basımına, dijital materyallerden kurumun iç ve dış görsellerine kadar kurumsal kimliğini oluşturarak imaj çalışmalarına katkı sağlıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizde çerezler kullanılmakta ve kişisel verileriniz işlenmektedir. Detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikamız’ı inceleyin.